Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Sprzedaż biletów

Zielona Armia wraca do gry! Już w sobotę, 26 października o godzinie 14:45, wielka inauguracja PlusLigi w Hali Urania - Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Cerradem Czarni Radom! Tego dnia musisz być z nami w Hali Urania! 

Zobacz po raz gwiazdę irańskiej siatkówki, w swoim debiucie w PlusLidze - Seyeda Mohammada Mousaviego!  Zobacz po raz pierwszy w biało-zielonych barwach Mistrza Świata - Mateusza Mikę! Kto okaże się lepszy na pozycji przyjmującego - Wojciech Żaliński czy Wojciech Włodarczyk? Zobacz na żywo po raz pierwszy Zieloną Armię! Pomóż akademikom zwycieżyć na inaugurację PlusLigi! 

Bądź z nami w Uranii!

Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom
Sobota, 26 października, godzina 14:45
Bilety: 25 i 15 złotych (ulgowe)
KUP BILET 
* Zamknięcie sprzedaży internetowej w sobotę, 26 października, o godzinie 13:30

 

Bilety zakupisz również w:
* Siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12), od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30
* W dniu meczu, w kasie biletowej Hali Urania od godziny 13:30

 

 

W sprzedaży są również karnety na cały sezon! Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Nie będziesz musiał martwić się o kolejki w kasach bądź kupować bilet z dużym wyprzedzeniem! Dzięki karnetowi, będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy!  Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon! To się opłaca!

Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży, w szybki i przejrzysty sposób wybierzesz swoje miejsce. Zajmie to Ci tylko 5 minut! Jeśli nigdy nie kupowałeś u nas karnetu lub biletu bądź zapomniałeś, jak się to robi, skorzystaj z naszego poradnika -> KLIKNIJ TUTAJ

Cena karnetu na Dużą Trybunę
300 złotych

KUP KARNET

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 89 523 34 34.

Skorzystaj z wirtualnego spaceru po Hali Urania i wybierz swoje ulubione miejsce!

 

 

 

REKLAMA