AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Siatkarze wybrali swoje numery
Mateusz Lewandowski
2017-07-26 19:15:00
Zdjęcie do aktualności
Niespełna tydzień pozostał siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn do rozpoczęcia przygotowań. Czas odkryć kolejną zagadkę. Jesteście ciekawi, kto zagra z jakim numerem na koszulce?

Choć wakacje jeszcze w pełni, to w klubie trwają przygotowania do przyszłego sezonu. Poznaliśmy plan przygotowań zespołu (pierwszy trening już 31 lipca), oraz szczegółowy terminarz. Sezon 2017/2018 rozpoczniemy domowym spotkaniem z Espadonem Szczecin – mecz zostanie rozegrany 30 września w Hali Urania!

Siatkarze, którzy korzystają jeszcze z ostatnich chwil wolnego czasu i słonecznej pogody, wybrali już swoje numery. Zawodnicy, którzy bronili barw olsztyńskich akademików w poprzednim sezonie, pozostali wierni swoim szczęśliwym liczbom. I tak: Jan Hadrava zagra z „2” na plecach, Michał Żurek z „3”, Daniel Pliński z „4”, Miłosz Zniszczoł z „5”, Kuba Kochanowski z „7”, Łukasz Makowski z „10”, Paweł Woicki z „12”, Adrian Buchowski z „13” i Kuba Zabłocki z „17”.

Ci, którzy dołączą do naszego zespołu, również wybrali numery: Mateusz Kańczok – 1, Robbert Andringa – 6, Blake Scheerhoorn – 11 i Tomas Rousseaux – 14. Podobnie jak w poprzednim sezonie, o ubiór naszego zespołu zadba firma EYE Sport Wear.

 

· Mateusz Kańczok - 1

· Jan Hadrava - 2

· Michał Żurek - 3

· Daniel Pliński - 4

· Miłosz Zniszczoł - 5

·  Robbert Andringa - 6

· Kuba Kochanowski - 7

·  Łukasz Makowski - 10

·  Blake Scheerhoorn - 11

·  Paweł Woicki - 12

·  Adrian Buchowki - 13

·  Tomas Rousseaux - 14

·  Kuba Zabłocki - 17

Aktualności