AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
We wtorek rusza sprzedaż karnetów!
Mateusz Lewandowski
2017-07-28 12:00:00
Zdjęcie do aktualności
Już we wtorek, 1 sierpnia rozpoczynamy sprzedaż karnetów na domowe mecze Indykpol AZS Olsztyn w sezonie 2017/2018! Kup karnet i nie czekaj w kolejkach przed meczem!

Podobnie jak w poprzednim sezonie, sprzedaż karnetów odbywa się etapowo. W pierwszym  z nich, pierwszeństwo zakupu mają kibice, którzy posiadają karnet z poprzedniego sezonu. Dla nich rezerwacja kończy w poniedziałek, 31 lipca.

Miejsca, które nie zostaną wykupione trafią do sprzedaży we wtorek, 1 sierpnia. Karnety będzie można zakupić na dwa sposoby: przez stronę internetową www.indykpolazs.pl oraz w siedzibie Klubu przy ulicy Oczapowskiego 12 w Olsztynie.

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy oraz unikniesz kolejek w kasie przed samym spotkanie! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

Cena karnetu na dużą trybunę – 290 złotych

O dokładnym terminie odbioru zamówionych karnetów, będziemy informować na naszej stronie internetowej.

W sprzedaży będą również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 500 zł), która również od wtorku będzie odbywała się tylko w siedzibie Klubu AZS. Więcej informacji pod numerem telefonu: 89 523 34 34.

Aktualności