AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Marszałek Województwa gościł naszych siatkarzy
Mateusz Lewandowski
2017-09-11 16:18:00
Zdjęcie do aktualności
Na zaproszenie Gustawa Marka Brzezina, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się władzami naszego województwa. Zobacz zdjęcia z wizyty!

Tradycyjnie na kilkanaście dni przed starem rozgrywek, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn goszczą w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który wspiera występy zawodników na najwyższym szczeblu w naszym kraju. Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa, podkreślał zaangażowanie sportowców w okresie przygotowawczym przed startem sezonu.

- Cieszę się, że możemy spotkać się przed starem nowego sezonu – powiedział Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. – Siatkówka jest bardzo ważnym sportem dla ludzi mieszkających w naszym województwie. Jesteście silną drużyną, która przynosi nam wiele radości. My, jako samorząd chcemy i będziemy Was wspierać. Życzę Wam wszystkim udanego pobytu na Warmii i Mazurach, abyście czuli się jak u siebie w domu. Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie bardzo udany.

Roberto Santilli, trener ekipy ze stolicy Warmii i Mazur był pod wrażeniem atmosfery w regionie pod kątem siatkówki. – Po raz pierwszy przyjechałem do Polski w 2001 roku. Po 17 latach mogę stwierdzić, że siatkówkę traktuje się zupelnie inaczej – przyznał włoski szkoleniowiec. – Jest wielu oddanych ludzi, którzy wspierają ten sport. Atmosfera w zespole z dnia na dzień jest coraz lepsza i mam nadzieję, że będzie również taka podczas spotkań ligowych. Chciałbym również zaprosić Pana Marszałka do wspierania naszego zespołu podczas walki o punkty.

Prezes klubu, Tomasz Jankowski wręczył Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego specjalną klubową koszulkę od naszego sponsora technicznego, firmy EYE Sport Wear. Każdy zawodnik otrzymał również od władz województwa drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy Panu Marszałkowi za zaproszenie.

Aktualności