AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Siatkarze z wizytą u Prezydenta Olsztyna
Mateusz Lewandowski
2017-09-21 14:45:00
Zdjęcie do aktualności
Na niespełna dwa tygodnie przed starem rozgrywek, na zaproszenie Piotra Grzymowicza, Prezydenta Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się z władzami naszego miasta.

Każdego roku, tuż przed rozpoczęciem sezonu siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotykają się z władzami miasta. Dla naszego zespołu jest to zaszczyt gościć w progach olsztyńskiego ratusza, spotykając się z najważniejszymi przedstawicielami Olsztyna.

Jest mi niezwykle miło gościć siatkarzy Indykpolu AZSpowiedział Prezydent Olsztyna.Mamy nadzieję, że przyszły sezon będzie kolejnym, w którym osiągnięcie wspaniały wynik. Widzimy, że po przez Wasze zaangażowanie i wysiłek, nie tylko pokazujecie swoje umiejętności, ale też w bardzo dobry sposób promujecie nasze miasto. Mam również nadzieję, że przyszły sezon obejdzie się również bez kontuzji. Jestem przekonany, że każdy z Was wytyczył sobie cel oraz wyzwania, do których będzie dążył. Życzymy Wam powodzenia oraz jak największej ilości zwycięstw.

Tomasz Jankowski, prezes Klubu opowiedział o sytuacji kadrowej w klubie. – W tym roku udało nam się zbudować bardzo dobry zespół – powiedział Tomasz Jankowski. – Jest to również zasługa trenera Roberto Santilliego, który przekonał do gry w Olsztynie siatkarzy z różnych zakątków świata. Mam nadzieję, że będzie to dla nas udany sezon. Serdecznie zapraszamy Pana Prezydenta na nasze spotkania w nowym sezonie.

Roberto Santilli, trener olsztyńskich akademików zwrócił uwagę na bogatą historię klubu. – Jestem dumny, mogąc reprezentować barwy tak utytułowanego klubu – mówił opiekun zespołu. – Zbudowaliśmy dobry zespół, który będzie chciał jak najlepiej reprezentować Olsztyn. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało.

Prezes klubu, Tomasz Jankowski wraz z Pawłem Woickim, kapitanem zespołu, wręczyli Prezydentowi Olsztyna specjalną koszulkę od naszego sponsora technicznego, firmy Eye Sport. Każdy zawodnik otrzymał również od władz miasta drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie.

Aktualności