Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
W piątek gramy z Fundacją Przyszłość dla Dzieci!
Mateusz Lewandowski
2017-11-08 13:19:00
Zdjęcie do aktualności
Podczas piątkowego spotkania z Treflem Gdańsk, ponownie gramy razem z Fundacją Przyszłość dla Dzieci! Będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością fundacji oraz kampanią zachęcająca do wspierania ponad 300 fundacyjnych dzieci!

Od 15 lat Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” wspiera chore i niepełnosprawne dzieci zamieszkujące Warmię i Mazury. Finansuje badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych. Pomaga dzieciom i młodzieży z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Pomaga, bo chce, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość.

Podopieczni fundacji to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci. Pomagać im, to jak wspierać najbliższych — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Dzięki wsparciu Indykpolu AZS Olsztyn oraz jego sympatyków i kibiców, można pomóc małym podopiecznym fundacji. Wiktoria, dzięki operacji oka może znowu spoglądać na świat z uśmiechem na twarzy, a Jasiek umie już kopnąć piłkę. Kolejne dzieci czekają na swoją szansę.

To kolejny sezon współpracy klubu z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” — podkreśla Agnieszka Terebiłów z fundacji — Jesteśmy razem bo na Warmii i Mazurach są nasze serca, tu żyjemy. W Olsztynie mamy swoje powody do dumy, tu się wyróżniamy, ale przede wszystkim, łącząc siły, możemy pomóc większej liczbie dzieci.

W piątek, 10 listopada w Hali Urania #DerbyPółnocy - Indykpol AZS Olsztyn vs Trefl Gdańsk. Zapraszamy! Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” została założona w 2002 roku przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej”. 6 grudnia obchodzi swoje 15 urodziny.

Aktualności