Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Kuba Kochanowski ze Statuetką św. Jakuba!
Mateusz Lewandowski
2018-01-21 19:30:00
Zdjęcie do aktualności
Nagroda św. Jakuba to doroczna, najbardziej prestiżowa nagroda Prezydenta Olsztyna, przyznawana za wybitne zasługi dla Olsztyna w danym roku. Nagrodę św. Jakuba w kategorii sport otrzymał nasz zawodnik - Kuba Kochanowski! Gratulujemy!

Nagroda św. Jakuba to doroczna, najbardziej prestiżowa nagroda Prezydenta Olsztyna, przyznawana za wybitne zasługi dla Olsztyna w danym roku. Jest to sposób docenienia efektów wieloletniej pracy ludzi, którzy w sposób szczególny angażują się w życie miasta, tworzą jego dorobek naukowy, kulturalny, gospodarczy, sportowy, historię miasta. Nagrodę św. Jakuba w kategorii sport otrzymał nasz zawodnik - Kuba Kochanowski! Gratulujemy!

Nagrodę w imieniu Kuby Kochanowskiego, który w tym czasie przygotowywał się do wyjazdowego meczu w Bielsku-Białej, odebrał Tomasz Jankowski, prezes Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. 

fot. UWM

Aktualności