Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Fundacja Przyszłość dla Dzieci gra z Indykpolem AZS!
Mateusz Lewandowski
2018-01-25 11:44:00
Zdjęcie do aktualności
Można walczyć o zwycięstwo, kolejny medal i podium. Ale można także walczyć o życie. Znani sportowcy w niezwykłym kalendarzu pokazują, że ich i podopiecznych fundacji łączy jedno: walka. Mamy dobrą wiadomość: kalendarze już są do nabycia!

Fundacyjne dzieci, tak jak sportowcy, na co dzień ciężko ćwiczą, różnica jest tylko taka, że zawodnicy trenują, by potem zdobywać medale, a dzieci, by móc normalnie funkcjonować, by niekiedy postawić pierwszy krok lub wypowiedzieć pierwsze słowo. To wymaga od nich olbrzymiej dyscypliny, bo tylko wtedy rehabilitacja może posuwać się do przodu.


Zamawiając kalendarz pomożesz w zakupie sprzętów rehabilitacyjnych, będziesz współfinansował leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby. Być może uratujesz komuś życie...

W specjalnej sesji do kalendarza wzięli udział siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn! Spędź jeden miesiąc z Miłoszem Zniszczołem, Kubą Kochanowskim i Pawłem Woickim!

Jak zamówić kalendarz?

Należy wpłacić kwotę 70 zł (wysyłka gratis) na konto Fundacji za pomocą linku poniżej.

http://przyszloscdladzieci.org/wsparcie-fundacji

W tytule przelewu prosimy o umieszczenie: słowa: KALENDARZ, TELEFONU KONTAKTOWEGO, adresu do wysyłki. Istnieje również możliwość odebrania kalendarza w biurze Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w Olsztynie.

Więcej szczegółów na http://przyszloscdladzieci.org/

Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 3 lutego godz. 14:45
 Bilety: 35 i 25 złotych (ulgowe)
Od poniedziałku kup bilet w:
* Siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12), w godzinah 7:30-15:30
* W dniu meczu w kasie biletowej Hali Urania od godziny 13:00

 

Aktualności