Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Półfinał AMP w Olsztynie - terminarz i wyniki!
Mateusz Lewandowski
2018-04-08 08:00:00
Zdjęcie do aktualności
13 ekip weźmie udział w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski, które w dniach 6-8 kwietnia odbędą się w Olsztynie. Tylko cztery najlepsze ekipy wywalczą awans do turnieju finałowego. Sprawdź szczegóły i terminarz zawodów!

Stolicę Warmii i Mazur w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn będą reprezentować dwie uczelnie - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (której trenerami są Grzegorz Krzan i Andrzej Grygołowicz) oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa. Spotkania będą rozgrywane w dwóch halach - UWM w Kortowie (Prawocheńskiego 7) i Hali Urania (Piłsudskiego 44). O awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany pod koniec kwietnia w Poznaniu, walczyć będzie 13 ekip, podzielonych na 4 grupy - tylko cztery najlepsze zespoły uzyskają przepustkę do wielkiego finału.

Poniżej podajemy szczegółowy terminarz, który w czasie trwania turnieju będzie na biężąco aktualizowany.

 

Piątek, 6 kwietnia 2018, hala sportowa w Kortowie

godzina 9:00: WSWFiT w Białymstoku - SGH w Warszawie 2:0 (25:21,25:21)

godzina 10:30: WAT w Warszawie - SGGW w Warszawie 2:1 (25:21,22:25,23:21)

godzina 16:30: UWM w Olsztynie - WSWFiT w Białymstoku 0:2 (22:25,28:30)

godzina 18:00: SGGW w Warszawie - Politechnika Łódzka 1:2 (25:21,27:29,10:15)

 

Piątek, 6 kwietnia 2018, Hala Urania

godzina 9.00: ALK w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 2:0 (25:17,25:12)

godzina 10:30: Uniwersytet Łódzki - Politechnika Warszawska 2:1 (25:21,21:25,15:11)

godzina 12:00: OSW w Olsztynie - Uniwesytet Medyczny w Łodzi 0:2 (19:25,18:25)

godzina 16:00: Uniwersytet Warszawski - Politechnika Warszawska 0:2 (18:25,24:26)

godzina 17:30: Uniwersytet Łódzki - ALK w Warszawie 0:2 (16:25,17:25)

godzina 19:00: WSM w Warszawie - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (25:12,25:23)

 

Sobota, 7 kwietnia 2018, hala sportowa w Kortowie

godzina 9:00: SGH w Warszawie - UWM w Olsztynie 0:2 (21:25,19:25)

godzina 10:30: Politechnika Łódzka - WAT w Warszawie 0:2 (24:26,16:25)

godzina 16:00: (O miejsca 8-12): Uniwersytet Łódzki - SGGW w Warszawie 1:2 (25:17,22:25,12:15)

godzina 17:30: (Ćwierćfinał 1): WSWFiT w Białymstoku - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (25:22,25:13)

godzina 19:00: (Ćwierćfinał 3): WSM w Warszawie - UWM w Olsztynie 0:2 (23:25,16:25)

 

Sobota, 7 kwietnia 2018, Hala Urania

godzina 9:00: Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet Warszawski 2:0 (25:23,25:13)

godzina 10:30: ALK w Warszawie - Politechnika Warszawska 0:2 (22:25,20:25)

godzina 12:00: OSW w Olsztynie - WSM w Warszawie 1:2 (25:17,22:25,11:15)

godzina 16:00: (O miejsca 8-12): SGH w Warszawie - OSW w Olsztynie 2:0 (25:18,25:17)

godzina 17:30: (Ćwierćfinał 2): WAT w Warszawie - ALK w Warszawie 0:2 (21:25,20:25)

godzina 19:00: (Ćwierćfinał 4): Politechnika Warszawska - Politechnika Łódzka 0:2 (23:25,16:25)

 

 

Niedziela, 8 kwietnia 2018, hala sportowa w Kortowie

godzina 9:00: Półfinał: WSWFiT w Białymstoku - ALK w Warszawie 2:0 (25:12,25:13)

godzina 10:30: O miejsca 5-8: Uniwersytet Medyczny w Łodzi - WAT w Warszawie 0:2 (14:25,19:25)

godzina 12:00: Mecz o 9-10 miejsce: SGGW w Warszawie - SGH w Warszawie 2:1 (25:15,18:25,15:10)

godzina 13:30: Mecz o III miejsce: ALK w Warszawie - Politechnika Łódzka 2:1 (23:25,25:19,15:11)

godzina 15:00: FINAŁ: UWM w Olsztynie - WSWFiT w Białymstoku 2:0 (25:22,25:20)

16:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

Niedziela, 8 kwietnia 2018, Hala Urania

godzina 9:00: Półfinał: UWM w Olsztynie - Politechnika Łódzka 2:0 (25:19,25:13)

godzina 10:30: O miejsca 5-8: WSM w Warszawie - Politechnika Warszawska 1:2 (18:25,25:22,9:15)

godzina 12:00: Mecz o 11-12 miejsce: Uniwersytet Łódzki - OSW w Olsztynie 2:0 (25:14,25:20)

godzina 13:30: Mecz o 7-8 miejsce: Uniwersytet Medyczny w Łodzi - WSM w Warszawie 2:0 (25:0,25:0) - krecz, zespół WSM w Warszawie stawił się w niepełnym składzie

godzina 15:00: Mecz o 5-6 miejsce: WAT w Warszawie - Politechnika Warszawska 2:1 (25:20,22:25,22:20)

 

Klasyfikacja Końcowa

1. UWM w Olsztynie

2. WSWFiT w Białymstoku

3. ALK w Warszawie

4. Politechnika Łódzka

5. WAT w Warszawie

6. Politechnika Warszawska

7. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

8. WSM w Warszawie

9. SGGW w Warszawie

10. SGH w Warszawie

11. Uniwersytet Łódzki

12. OSW w Olsztynie

13. Uniwersytet Warszawski

 

GRUPA A

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. WSWFiT w Białymstoku 2 4 4:0
2. UWM w Olsztynie 2 3 2:2
3. SGH w Warszawie     2       2      0:4   

 

GRUPA B

Miejsce Drużyna Mecze Punkty  Sety
1. Politechnika Warszawska 3 5 5:2
2. ALK w Warszawie 3 5 4:2
3. Uniwersytet Łódzki 3 5 4:3
4. Uniwersytet Warszawski 3 3  0:6

 

GRUPA C

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. WAT w Warszawie 2 4 4:1
2. Politechnika Łódzka 2 3 2:3
3. SGGW w Warszawie 2 2 2:4

 

GRUPA D

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1. WSM w Warszawie 2 4 4:1
2. Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2 3 2:2
3. OSW w Olsztynie 2 2 1:2

 

Aktualności