Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Rusza sprzedaż karnetów!
Mateusz Lewandowski
2018-07-16 07:00:00
Zdjęcie do aktualności
Od poniedziałku, 16 lipca rozpoczynamy sprzedaż karnetów na domowe mecze Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2018/2019! Zobacz szczegóły sprzedaży, kup karnet i dopinguj akademików w nowym sezonie!

Podobnie jak w poprzednim sezonie, sprzedaż karnetów odbywa się etapowo. W pierwszym z nich, pierwszeństwo zakupu mają kibice, którzy posiadają karnet z poprzedniego sezonu. Dla nich rezerwacja (wraz z obowiązkiem zapłaty), rozpocznie się w poniedziałek, 16 lipca, a zakończy się w piątek, 10 sierpnia. Rezerwacja odbywa się tylko drogą telefoniczną - 89 523 34 34!

Miejsca, które nie zostaną wykupione, trafią do sprzedaży Internetowej od poniedziałku, 13 sierpnia. W związku ze zmianą systemu biletowego, na wybór miejsca i jego zapłatę, będzie tylko 30 minut!

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

Cena karnetu na dużą trybunę – 300 złotych (bez pierwszego meczu w Pucharze CEV)

Cena karnetu na dużą trybunę - 320 złotych (z pierwszym meczem w Pucharze CEV)

Karnety na dużą trybunę z pierwszym meczem w Pucharze CEV, obejmują wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

O dokładnym terminie odbioru karnetów, które zostały zamówione w przedsprzedaży bądź w siedzibie Klubu, będziemy informować na naszej stronie internetowej.

W sprzedaży będą również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 550 zł - bez pierwszego meczu w Pucharze CEV; 580 zł - z pierwszym meczem w Pucharze CEV), która również od wtorku, 13 sierpnia będzie odbywała się tylko w siedzibie Klubu AZS. 

Karnety na małą trybunę z pierwszym meczem w Pucahrze CEV, obejmuje wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 89 523 34 34.

ZOBACZ REGULAMIN SPRZEDAŻY

Skorzystaj z wirtualnego spaceru po Hali Urania i wybierz swoje miejsce!

Aktualności