Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Przypominamy o wpłatach za karnety!
Mateusz Lewandowski
2018-07-26 09:13:00
Zdjęcie do aktualności
Przypominamy, iż do 10 sierpnia trwa pierwszy etap sprzedaży karnetów na nowy sezon! W pierwszej kolejności karnety mogą rezerwować kibice, którzy mieli je w poprzednim sezonie. Zobacz szczegóły sprzedaży!

Podobnie jak w poprzednim sezonie, sprzedaż karnetów odbywa się etapowo. W pierwszym z nich, pierwszeństwo zakupu mają kibice, którzy posiadają karnet z poprzedniego sezonu. Dla nich rezerwacja (wraz z obowiązkiem zapłaty), rozpocznie się w poniedziałek, 16 lipca, a zakończy się w piątek, 10 sierpnia. Rezerwacja odbywa się tylko drogą telefoniczną - 89 523 34 34!

Przypominamy o wpłatach za zarezerwowane karnety, również do 10 sierpnia!

Warmiński Bank Spółdzielczy

43 8857 0002 3014 0100 1560 0005

Miejsca, które nie zostaną wykupione, trafią do sprzedaży Internetowej od poniedziałku, 13 sierpnia. W związku ze zmianą systemu biletowego, na wybór miejsca i jego zapłatę, będzie tylko 30 minut!

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

Cena karnetu na dużą trybunę – 300 złotych (bez pierwszego meczu w Pucharze CEV)

Cena karnetu na dużą trybunę - 320 złotych (z pierwszym meczem w Pucharze CEV)

Karnety na dużą trybunę z pierwszym meczem w Pucharze CEV, obejmują wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

O dokładnym terminie odbioru karnetów, które zostały zamówione w przedsprzedaży bądź w siedzibie Klubu, będziemy informować na naszej stronie internetowej.

W sprzedaży będą również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 550 zł - bez pierwszego meczu w Pucharze CEV; 580 zł - z pierwszym meczem w Pucharze CEV), która również od poniedziałku, 13 sierpnia będzie odbywała się tylko w siedzibie Klubu AZS. 

Karnety na małą trybunę z pierwszym meczem w Pucahrze CEV, obejmuje wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 89 523 34 34.

Skorzystaj z wirtualnego spaceru po Hali Urania i wybierz swoje miejsce!

Aktualności