Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
#ToTwójAZS! Kup karnet już teraz!
Mateusz Lewandowski
2018-08-13 20:01:00
Zdjęcie do aktualności
#ToTwójAZS! To będzie wyjątkowy sezon. Po dziesięciu latach, wracamy do europejskich pucharów. Zawodnicy będą dawać z siebie 100%, ale potrzebują Twojej pomocy! Kup karnet już dziś!

 

Ten sezon będzie wyjątkowy! Po dziesięciu latach, AZS wraca do europejskich pucharów! Siatkarze będą dawać z siebie 100% podczas każdego meczu, ale do tego potrzebują Twojej pomocy! Kup karnet już teraz!

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Dzięki niemu będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy! Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon!

UWAGA!!! W związku ze zmianą systemu biletowego, zarówno maksymalny czas na opłacenie karnetów, a podczas sezonu - biletów, wynosi maksymalnie 30 minut! Po tym czasie, zamówienie zostanie anulowane. Zmianie uległ również regulamin sprzedaży biletów, jak i sposoby zamówienia biletów dla grup zorganizowanych. Przed zakupem biletu prosimy o zapoznanie się z nim.

Cena karnetu na dużą trybunę – 300 złotych (bez pierwszego meczu w Pucharze CEV)

Cena karnetu na dużą trybunę - 320 złotych (z pierwszym meczem w Pucharze CEV)

Karnety na dużą trybunę z pierwszym meczem w Pucharze CEV, obejmują wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

KUP KARNET

O dokładnym terminie odbioru karnetów, które zostały zamówione w przedsprzedaży bądź w siedzibie Klubu, będziemy informować na naszej stronie internetowej.

W sprzedaży są również miejsca na małej trybunie hali Urania (cena: 550 zł - bez pierwszego meczu w Pucharze CEV; 580 zł - z pierwszym meczem w Pucharze CEV), która odbywa się tylko w siedzibie Klubu AZS. 

Karnety na małą trybunę z pierwszym meczem w Pucahrze CEV, obejmuje wyłącznie starcie z fińskim Hurrikaani Loimaa.

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 89 523 34 34.

Nie wiesz jakie miejsce wybrać? Skorzystaj z naszego wirtualnego spaceru i zobacz widok z każdego sektoru ->

 

Aktualności