Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Z wizytą u Prezydenta Olsztyna
Mateusz Lewandowski
2018-09-25 15:41:00
Zdjęcie do aktualności
Na zaproszenie Piotra Grzymowicza, Prezydenta Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się z władzami naszego miasta.

Każdego roku, tuż przed rozpoczęciem sezonu siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotykają się z władzami miasta. Dla naszego zespołu jest to zaszczyt gościć w progach olsztyńskiego ratusza, spotykając się z najważniejszymi przedstawicielami Olsztyna.

- Czwarte miejsce, które osiągnęliście w ostatnim sezonie, to doskonały wynik. Nie mam wątpliwości, że Wasza ciężka praca przyniesie wiele radości olsztyńskim kibicom w kolejnych rozgrywkach - powiedział Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna.

Jak przyznał Tomasz Jankowski, Prezes Klubu, sukcesy sportowe przyczyniły się również do sukcesów marketingowych. - Nasze dobre wyniki doceniła również telewizja Polsat, transmitująca mecze PlusLigi. 25 spotkań Indykpolu AZS szło na żywo, najwięcej spośród wszystkich drużyn. To również promocja dla miasta. Jeśli chodzi o cele sportowe, to chcemy ponownie awansować do najlepszej szóstki. Na pewno będzie to wyzwaniem, bo jest pewnie z 10 klubów, które też tego by chciały. Wierzę, że damy radę.- podkreślił Tomasz Jankowski, 

Rozgrywki ligowe to nie jedyne zmagania, w których weźmie udział olsztyński zespół. Indykpol AZS po 10 latach przerwy wrócił bowiem do europejskich pucharów. Pierwszym rywalem w Pucharze CEV będzie fiński zespół Hurrikaani Loimaa, w którym gra znany publiczności ze stolicy regionu Matti Oivanen.

- Występu w pucharach nie traktujemy tylko jak przygody. Chcemy jak najdłużej zagościć w tych rozgrywkach, zagrać jak najlepiej, bo to przecież doskonała promocja dla miasta i regionu - zapewnia Paweł Woicki, kapitan Akademików.

Paweł Woicki, kapitan zespołu, wręczył  Prezydentowi Olsztyna drobny upominek, z podpisami wszystkich zawodników. Każdy z siatkarzy otrzymał również od władz miasta podarunek.

źródło i zdjęcie główne: Urząd Miasta Olsztyna

 

 

Aktualności