Wygrana na początek turnieju
Mateusz Lewandowski
2018-10-05 19:00:00
Zdjęcie do aktualności
Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszym spotkaniu Turnieju Partnerstwa Regionalnego, bez straty seta pokonali MKS Będzin.

Pierwszy set przebiegał pod kontrolą akademików. Dobra gra całego zespołu w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, przyniosła wygraną 25:17. W drugiej partii walka była już bardziej wyrównana. Oba zespoły ciągle wymieniały się na prowadzeniu (13:11 - 13:15 - 17:15). Ostatecznie, w końcówce ponownie lepsi byli podopieczni trenera Roberto Santilliego. Trzecia i jak się później okazało ostatnia partia tego meczu należała ponownie do ekipy ze stolicy Warmii i Mazur, która zwyciężyla 25:21, jak i całe spotkanie 3:0.

Kolejne spotkania w ramach Turnieju Partnerstwa Regionalnego, akademicy rozegrają w sobotę z Cerradem Czarni Radom (godz. 16, Kozienice) oraz w niedzielę z Treflem Gdańsk (godz. 10, Kozienice)

Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0 (25:17,25:21,25:22)

Indykpol AZS: Woicki (2), Kapelus (12), Lux (11), Zniszczoł (7), Pietraszko (11), Hadrava (12), Żurek (libero) oraz Kańczok, Kalinin, Gil

MKS Będzin: Kozub, Buchowski (6), Peszko (5), Ratajczak, Grzechnik (7), Faryna (4), Potera (libero) oraz Kowalski Ł., Kowalski M. (2), Fornal (2), Williams (13)