Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Kup bilet na pojedynki z ZAKSĄ i w Pucharze CEV!
Mateusz Lewandowski
2018-10-19 19:00:00
Zdjęcie do aktualności
Początek listopada to siatkarskie emocje w Hali Urania! W piątek, 2 listopada do Olsztyna zawita ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Cztery dni później, 6 listopada historyczny mecz w Pucharze CEV. Nie zwlekaj i kup bilet już teraz!

To będzie prawdziwy hit! W piątek, 2 listopada, do Olsztyna zawita ViceMistrz Polski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Zobacz w akcji Mistrzów Świata – Olka Śliwkę, Pawła Zatorskiego i Mateusza Bieńka! Kto wygra pojedynek na rozegraniu – Paweł Woicki czy Benjamin Toniutti? Który z włoskich trenerów okaże się lepszy – Roberto Santilli czy Andrea Gardini? Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Sam Deroo czy Sergii Kapelus?

Zobacz to na własne oczy!

Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 2 listopada, godz. 20:30
Bilety: 30 i 20 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Zamknięcie sprzedaży internetowej w piątek, 2 listopada o godzinie 19:00 bądź po sprzedaży ostatniego biletu
** Sprzedaż w siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12) od poniedziałku, 29 października


Cztery dni później, dokładnie we wtorek, 6 listopada - historyczny moment Po 10-ciu latach AZS Olsztyn wraca do europejskich pucharów! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, w 1/32 Pucharu CEV zmierzą się z fińskim Hurrikaani Loimaa! Zobacz w akcji byłego siatkarza Indykpolu AZS – Mattiego Oivanena! Bądź częścią niezwykłego wydarzenia i zapisz się w kartach historii Klubu!  Pomóż akademikom w walce podczas europejskich pucharów!

Przyjdź i zobacz to na własne oczy!

Indykpol AZS Olsztyn - Hurrikaani Loimaa
PUCHAR CEV

Wtorek, 6 listopada, godz. 18:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Zamknięcie sprzedaży internetowej we wtorek, 6 listopada o godzinie 17:00
* * Sprzedaż w siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12) od poniedziałku, 29 października


Zamówienia grupowe -> Aby zamówić bilety dla swojej szkoły/grupy, należy napisać wiadomość e-mail na adres: mateusz.lewandowski@uwm.edu.pl. W treści wiadomości, prosimy o wpisanie: nazwy szkoły/grupy, ilość opiekunów oraz preferowane miejsca. Uwaga! Jeśli wybrane przez Was miejsca będą już zajętę, dobierzemy Wam najbliższe, wolne miejsca!  

Aktualności