Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Głosuj na siatkarzy!
Mateusz Lewandowski
2019-01-10 14:10:00
Zdjęcie do aktualności
Paweł Woicki, Michał Żurek, Jan Hadrava i Robbert Andringa zostali nominowany do 58. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur, organizowanego przez Gazetę Olsztyńską. Zobacz, jak zagłosować na siatkarzy!

Już po raz 58., czytelnicy Gazety Olsztyńskiej mogą zagłosować na Najpopularniejszego Sportowca na Warmii i Mazurach. Oprócz najbardziej prestiżowej klasyfikacji - "Najpopularniejszy Sportowiec", sportowcy i ich kluby, mogą zostać docenieni w wielu innych kategoriach - "Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki", "Sportowiec Bez Barier", "Klub Roku" czy "Sportowe Wydarzenie Roku".

W szerokim gronie nominowanych, są również siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn! Paweł Woicki i Michał Żurek w dwóch kategoriach (Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki), a Jan Hadrava i Robbert Andringa (Najpopularniejszy Sportowiec).

Głosować można na dwa sposoby: wysyłając SMS bądź kupon, zamieszczone w Gazecie Olsztyńskiej. Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi (wszystkie informacje znajdziesz na grafikach poniżej). Wyniki tego konkursu będą też uwzględnione w głosowaniu kuponowym na zasadzie 1 sms = 10 punktów (tyle samo dostaje sportowiec wpisany na 1. miejscu kuponu. Ma to miejsce tylko w przypadku konkursu na Najpopularniejszego Sportowca!

Zobacz, jak głosować na siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn!

Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki

Najpopularniejszy Sportowiec

Aktualności