Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Z boiska do rajdówki – Michał Żurek pilotem Zbigniewa Staniszewskiego!
Mateusz Lewandowski
2019-04-01 08:05:00
Zdjęcie do aktualności
Michał Żurek tuż po ostatnim meczu w sezonie, koszulkę Indykpolu AZS Olsztyn zmienia na rajdowy kask. Michał będzie pilotem doświadczonego i utytułowanego kierowcy rajdowego – Zbigniewa Staniszewskiego!

Zbigniew Staniszewski to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych kierowców rajdowych w Polsce. Mieszkający w Olsztynie sportowiec, w swojej karierze wielokrotnie stawał na podium Rajdowych Mistrzostw Polski. Od kilku sezonów, pilotem Staniszewskiego jest znany Sebastian Rozwadowski. Ze względu na sprawy rodzinne oraz projekty biznesowe, nie będzie w tym roku w pełni dyspozycyjny. Jego miejsce, podczas cyklu Szuter Cup zajmie największy fan motoryzacji wśród siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn - Michał Żurek.

Michał Żurek latem 2018 roku uzyskał międzynarodową licencję pilota. Pilot w rajdach samochodowych.  nosi przydomek umysłowego. Michał ze względu na swoją pasję (ekonomia) oraz zalety (pracowitość, skrupulatność) jest znakomitym materiałem na solidnego pilota rajdowego. Michał uzyskał zgodę macierzystego Klubu, Indykpolu AZS Olsztyn na starty w rajdach tuż po zakończeniu obecnego sezonu PlusLigi, aż do końca września 2019 roku.

Michałowi życzymy powodzenia – do zobaczenia na rajdowych szlakach!

Zobacz materiał wideo!

Aktualności