Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
#FairPlayNaDrodze - spot z Jankiem Hadravą
Mateusz Lewandowski
2019-04-17 08:43:00
Zdjęcie do aktualności
#FairPlayNaDrodze to hasło najnowszej kampanii Warmińsko-Mazurskich Policjantów. Przedsięwzięcie w nietypowy sposób promuje właściwe zachowania na drodze. Zobacz wyjątkowy klip, w którym do bezpiecznej jazdy na drodze zachęca Jan Hadrava!

Co łączy policjantów z piłką siatkową, ręczną czy nożną? Z pewnością wśród funkcjonariuszy są kibice wymienionych dyscyplin, dla sporej większości jest to pozazawodowa pasja, czy też sposób na spędzenie czasu wolnego. Jednak od dziś jest coś jeszcze. Warmińsko-Mazurscy policjanci połączyli siły ze znanymi sportowcami z regionu, aby stworzyć  kampanię na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze szczególnym naciskiem na główne przyczyny wypadków drogowych. Dlaczego sportowcy? Bo bezapelacyjnie na co dzień cechuje ich postawa fair play. Tak samo powinno być na drodze. Respektowanie przepisów przez uczestników ruchu drogowego, kultura jazdy, wzajemny szacunek z pewnością wpływają na poczucie bezpieczeństwa, co w konsekwencji może przełożyć się na mniejszą liczbę zdarzeń w ruchu drogowym

Na potrzeby kampanii #FairPlayNaDrodze, Policjanci stworzyli 4 spoty obrazujących główne przyczyny wypadków w ruchu drogowym. Każdy z nich zawiera hasło promujące właściwe zachowania na drodze. W pierwszej odsłonie skupiamy się na głównej przyczynie zdarzeń drogowych, jaką jest nadmierna prędkość. Do realizacji spotu promującego w tak nietypowy sposób jazdę z dozwoloną prędkością, zaprosiliśmy siatkarza Indykpolu AZS Olsztyn - Jana Hadravę. „Na boisku nie wstrzymuję ręki. Na drodze zdejmuję nogę z gazu”, tym hasłem atakujący olsztyńskiego zespołu i reprezentant Czech propaguje właściwe zachowanie na drodze.

Zobacz wyjątkowy klip!

Aktualności