Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Bądź z nami w Uranii. Kup karnet!
Mateusz Lewandowski
2019-09-10 12:00:00
Zdjęcie do aktualności
Bądź z nami w Uranii. Wyjątkowe miejsce czeka właśnie na Ciebie. Kup swój karnet. To się opłaca!

Runda zasadnicza rozpocznie się 26 października i potrwa do 21 marca. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pierwszy mecz rozegrają w sobotę, 26 października, w Hali Urania z Cerradem Enea Czarni Radom!  Podczas fazy zasadniczej, kibice będą mogli wspierać "Zieloną Armię" w Hali Urania aż 13 razy (plus dodatkowe spotkania w fazie play-off). Dlatego przygotowania do nachodzącego sezonu, warto rozpocząć już teraz - od zakupu karnetu!

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje! Nie będziesz musiał martwić się o kolejki w kasach bądź kupować bilet z dużym wyprzedzeniem! Dzięki karnetowi, będziesz mógł z bliska podziwiać swoich ulubionych siatkarzy!  Jeśli będziesz chciał zostać z nami na przyszły sezon - karnet kupiony teraz, będzie uprawniał Cię do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na przyszły sezon! To się opłaca!

Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży, w szybki i przejrzysty sposób wybierzesz swoje miejsce. Zajmie to Ci tylko 5 minut! Jeśli nigdy nie kupowałeś u nas karnetu lub biletu bądź zapomniałeś, jak się to robi, skorzystaj z naszego poradnika -> KLIKNIJ TUTAJ

Cena karnetu na Dużą Trybunę
300 złotych

KUP KARNET

W sprzedaży są również miejsca na Małej Trybunie Hali Urania, która odbywa się tylko w siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12). Cena karnetu na Małą Trybunę wynosi 550 złotych.  O dokładnym terminie odbioru karnetów, które zostały zamówione w przedsprzedaży oraz sprzedaży otwartej, będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer: 89 523 34 34.

Skorzystaj z wirtualnego spaceru po Hali Urania i wybierz swoje ulubione miejsce!

 

 

Aktualności