AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Miłosz Zniszczoł kolejnym siatkarzem, który zostaje w Olsztynie!
Mateusz Lewandowski
2017-04-26 08:56:00
Zdjęcie do aktualności
Miłosz Zniszczoł przez kolejne dwa lata będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn!

Miłosz Zniszczoł pierwszy mecz w barwach Indykpolu AZS Olsztyn rozegrał trzy lata temu. W tym czasie zdobył aż 322 punkty! W minionym sezonie, Zniszczoł o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizował z Danielem Plińskim i Kubą Kochanowskim. Środkowy rozegrał 94 sety, w których zdobył 135 punktów: 70 atakiem, 43 blokiem 22 zagrywką. I jak się okazuje, sezon 2016/2017 nie był ostatnim, w którym mogliśmy oglądać sportowca w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur. Miłosz Zniszczoł będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn przez najbliższe dwa lata!

- Naszym zamiarem było utrzymanie całej trójki środkowych i to zrealizowaliśmy – mówi Tomasz Jankowski, prezes klubu.W ubiegłym sezonie świetnie się uzupełniali na boiskach PlusLigi, zdobywając w sumie 7 statuetek MVP [Daniel Pliński – 4 statuetki, Kuba Kochanowski – 2, Miłosz Zniszczoł – 1]. Cieszę się, że Miłosz zostaje na dwa lata w Olsztynie.

Radości z przedłużenia umowy nie ukrywa również sam zawodnik. - Bardzo cieszę się, że zostaje w Olsztynie na kolejny sezon – mówi Miłosz Zniszczoł. - Zarząd klubu obdarzył mnie zaufaniem i postanowił przedłużyć ze mną umowę. Moja rodzina, która w tym roku się powiększyła, bardzo dobrze się czuje w tym mieście. Mamy bardzo fajne warunki do życia i grania. W poprzednim sezonie osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, a przyszły sezon zapowiada się również niezwykle ciekawie.

Aktualności