AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Poznajmy się w Galerii Warmińskiej!
Mateusz Lewandowski
2017-09-11 20:00:00
Zdjęcie do aktualności
Czas, abyśmy My poznali Was, a Wy naszych siatkarzy. Już w niedzielę, 24 września odbędzie się oficjalna prezentacja Indykpolu AZS Olsztyn. Zobacz, jakie przygotowaliśmy dla Was atrakcje!

Poznaj drużynę przed startem nowego sezonu PlusLigi. Spotkajmy się w Galerii Warmińskiej, aby razem rozpocząć sezon. Już w niedzielę, 24 września o godzinie 15:00 rozpocznie się oficjalna prezentacja Indykpolu AZS Olsztyn!

* Zobacz na własne oczy legendy polskiej siatkówki - Pawła Woickiego i Daniela Plińskiego!

* Zobacz na własne oczy złoty medal Mistrzostw Świata juniorów, zdobytego przez Kubę Kochanowskiego

* Poznaj naszego trenera - Roberto Santilliego!

* Zgłębiaj tajniki siatkarskiej techniki pod okiem naszych siatkarzy!

* Zdobądź autografy, zrób zdjęcie z całą drużyną!

Obejrzyj pokaz nowej kolekcji odzieży dla graczy Indykpol AZS Olsztyn na sezon 2017/2018 od naszego Oficjalnego Sponsora Technicznego - EYE Sport!​

W trakcie naszej prezentacji odbędzie się również spotkanie autorskie z wychowankiem Indykpolu AZS Olsztyn - Łukaszem Kadziewiczem! Reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2006 roku oraz wieloletni siatkarz drużyny ze stolicy Warmii i Mazur wydał niedawno książkę: „Kadziu. Siatkówka & Rock'n'roll”. Stała się ona prawdziwym bestsellerem, odsłaniając kulisy siatkarskiej szatni oraz wielu zagranicznych wojaży. Przyjdź i spotkaj się z gwiazdą polskiej siatkówki!

Aktualności