Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Kuba Kochanowski nominowany do Olsztynianina Roku!
Mateusz Lewandowski
2018-02-07 12:50:00
Zdjęcie do aktualności
Kuba Kochanowski został nominowany przez "Gazetę Wyborczą Olsztyn" do tytułu Olsztynianina Roku! Ostateczny wybór należy do Ciebie - głosowanie po przez nadsyłanie kuponów trwa do 26 lutego!

Historia plebiscytu na Olsztynianina Roku ma już dziesięć lat. Po raz pierwszy "Wyborcza" zorganizowała go w 2008 roku. Nominacje otrzymują osoby, które w minionym roku angażują w sprawy Olsztyna, byli jego ambasadorami, zrobili dla niego lub dla mieszkańców coś szczególnego.Ich sukcesy niejednokrotnie rozsławiły nasze miasto. 

Do tytułu Olsztyniania Roku 2017 został nominowany Kuba Kochanowski! Pochodzący z Giżycka reprezentant naszego Klubu, wraz z kolegami z reprezentacji świętował w minionym roku tytuł Mistrza Świata Juniorów. Razem zdobyli również Mistrzostwo Świata i Europy kadetów oraz juniorów. Trenowana przez Sebastiana Pawlika drużyna wygrała 48 meczów z rzędu. Kuba otrzymał również najwięcej nominacji do ,,Meczu Gwiazd" PlusLigi wśród polskich zawdoników.

Aby zagłosować na Kubę, wystarczy postawić specjalny znak przy na kuponie plebiscytowym (drukowanym w "Gazecie Wyborczej Olsztyn" do 26 lutego). Następnie można go dostarczyć osobiście do redakcji w Olsztynie lub wysłać pocztą (Nowowiejskiego 9, Olsztyn 10-162). Regulamin konkursu oraz wszystkie nominacje dostępne są także na stronie olsztyn.wyborcza.pl.

Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Sobota, 17 lutego, godzina 17:00
Bilety: 20 i 10 złotych (ulgowe)
KUP BILET
* Zamknięcie sprzedaży internetowej w sobotę, 10 lutego o 12:00

Aktualności